صادرات فلفل دلمه ای رنگی

برای تولید فلفل دلمه ای صادراتی، گلخانه به چه شرایط نیاز دارد؟

شرایط لازم برای تولید فلفل دلمه صادراتی گلخانه ای

استان اصفهان، تابحال برای تولید فلفل دلمه ای رنگی، اقدامات خوبی را انجام داده است. کشاورزان با تجربه و متخصص در این استان، با فراهم کردن شرایط مناسب و ساخت گلخانه‌های مجهز، توانسته اند فلفل دلمه صادراتی گلخانه ای را با بالاترین کیفیت تولید کنند. فلفل دلمه ای اصفهان با کیفیت بالا، خوشرنگ و خوش طعم بودن، توانسته است جایگاه خوبی را در بازار جهانی بدست بیاورد. این محصول به کشورهایی مثل امارات متحده عربی و روسیه صادر می‌شود. اما برای تولید این محصول در گلخانه، چه شرایطی لازم است؟ چه امکاناتی باید فرام گردد تا این محصول با بهترین کیفیت به تولید برسد؟

شرایط مهم در گلخانه‌های فلفل دلمه ای

همانطور که می‌دانید، فلفل دلمه ای محصولی حساس نسبت به دما است. اگر دما در حد متعادل و مطلوبی نباشد، فلفل دلمه ای نسب به این نامتعادل بودن واکنش نشان داده و از بین می‌رود. دمای فضای گلخانه برای کشت این محصول، باید از 15 درجه سانتی گراد پایین تر نیایید. کاهش دما از حد مشخص شده، باعث می‌شود غنچه‌ها و برگ‌های فلفل دچار پوسیدگی از ناحیه ریشه شوند. اما افزایش دما نیز بیشتر از حد مشخص شده، باعث آسیب رسیدن به گیاه می‌شود. اگر دمای گلخانه از 35 درجه بالاتر رود، باعث ریزش گلها و ایجاد لکه‌های سوختگی در نوک محصول می‌شود. بنابراین برای تولید فلفل دلمه صادراتی گلخانه ای باید محیط گلخانه را در حد مطلوب نگه داشت.

صادرات فلفل دلمه رنگی
صادرات فلفل دلمه ای رنگی

نور و میزان دی اکسید موجود در گلخانه باشد به چه میزان باشد؟

در محیط گلخانه، به غیر از دما، فاکتور دیگری که بسیار مهم است، نور محیط است. میزان نور تکمیلی مورد نیاز در محیط گلخانه، در روز به مدت 16 ساعت است. مقدار آن نیز، 125 میکرو مول بر متر مربع بر ثانیه می‌باشد. برای داشتن یک محیط گلخانه ای مناسب، باید میزان نور محیط را در حد متعادل آن نگه دارید.

عامل مهم و موثر دیگر، میزان دی اکسید کربن است. میزان مورد نیاز دی اکسید کربن در محیط گلخانه، حدود 1000 تا 1500 ppm است. پس با استفاده از ابزارهای مناسب، این مقدار را باید در محیط گلخانه حفظ کنید و شرایط خوبی برای تولید محصولات صادراتی فراهم کنید.

رطوبت مورد نیاز برای محیط گلخانه چه مقدار است؟

یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در محیط گلخانه، که حتما باید توسط کشاورزان حفظ شود، میزان رطوبت موجود در محیط گلخانه است. میزان رطوبت نسبی در گلخانه، حدودا 75 الی 80 درصد است. اگر رطوبت محیط گلخانه از حد مشخص شده، کمتر یا بیشتر شود، باعث بوجود آمدن بیماری‌های قارچی و باکتریایی در محصول می‌شود. همچنین رطوبت نامناسب، باعث میشود، گلهای محصول ریزش کنند. همچنین pH مورد نیاز برای گلخانه، حدود 7 می‌باشد.

در جدول زیر، شرایط لازم نوشته شده است:

دما و دی اکسید
دمای مناسب گلخانه

شرایط انبار نگه داری فلفل دلمه صادراتی گلخانه ای

بعد از گذشت 6 الی 10 هفته از ابتدای کشت تا برداشت محصول، باید محیط مناسبی را برای نگه داری محصول انتخاب کرد. دما و رطوبت انبار نگه داری، باید به صورت متعادل و مناسب باشد، در غیر اینصورت، فلفل دلمه ای در آن سفت می‌شود. فلفل دلمه صادراتی رنگی باید در دمای 7-8 درجه و فلفل دلمه صادراتی سبز در درمان 10 دجه و رطوبت 90 درصد نگهداری شود.

حساسیت فلفل دلمه ای نسبت و به شرایط و اهمیت بسته بندی اصولی

بسته بندی فلفل دلمه رنگی صادراتی از اهمیت زیادی برخوردار است. چرا که فلفل دلمه ای نسبت به تغییرات دمایی حساس است و باید در شرایط خاص حمل و جابجا شود. شرایطی که باید برای حمل آن در نظر گرفته شود، جلوگیری از گرم و سرد شدن این محصول است. بنابراین برای بسته بندی محصولات صادراتی خود، به شرکت‌های بازرگانی معتبر اعتماد کنید.

چرا باید شرکت بازرگانی سبزینو را برای اطلاع از کیفیت فلفل دلمه صادراتی گلخانه ای انتخاب کنیم؟

در واقع سبزینو، به صادر کنندگان محترم کمک می‌کند، به راحتی و اطمینان خاطر از کیفیت بالای محصولات، محصولات کشاورزی متنوع از جمله فلفل دلمه رنگی صادراتی را خرید و سپس صادر کنند. در شرکت بازرگانی سبزینو برای صادرات محصولات کشاورزی، از بهترین با باکیفیت ترین نوع بسته بندی استفاده می‌شود. کارتن‌های باکیفیت و بسته بندی استاندارد، از مزایای این شرکت است.

در این شرکت، با توجه به رعایت احکام خرید و فروش و حقوق خریدار، بهترین نرخ بازار به شما صادر کننده محترم اعلام میشود. از این رو، شما برای اینکه نسبت به قیمت مطرح شده اطمینان داشته باشید، مطمئن باشید که شرکت بازرگانی سبزینو بهترین خدمات را در این راستا به شما ارائه می‌کند.

فلفل دلمه صادراتی
فلفل دلمه صادراتی گلخانه ای

سبزینو، بهترین در راه صادرات محصولات کشاورزی

با توجه به سابقه درخشان شرکت بازرگانی سبزینو در امر صادرات محصولات صادراتی سبزی و صیفی جات، بانک اطلاعاتی قدرتمندی در این مجموعه تشکیل شده است که می‌تواند به خوبی پاسخگوی نیاز خریداران و مشتریان باشد. تیم صادراتی سبزینو به خوبی می داند که علاوه بر کیفیت، حاشیه سود نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. ارائه محصولات با کیفیت با مناسب ترین قیمت موجود در بازار، بزرگترین دغدغه تیم فروش سبزینو می باشد و همواره سعی بر کاهش هزینه ها داریم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *