خریدار فلفل دلمه ای

سبزینو بعنوان بزرگترین و تخصصی ترین مجموعه تامین کننده فلفل دلمه ای رنگی برای تجار و صادرکنندگان این محصول به کشورهایی همچون روسیه، عراق، کویت، قطر، ترکیه و … خریدار فلفل دلمه ای رنگی نیز می باشد.

خریدار فلفل دلمه ای

اگر شما کشاورز و یا گلخانه داری که فلفل دلمه ای رنگی تولید می کند، می باشید و تمایل دارید تا بلافاصله پس از برداشت، فلفل های شما به فروش برسد، کافی است تمایل خود را به ما اطلاع دهید.

ما خریدار فلفل دلمه ای شما هستیم. بدلیل حجم بالای درخواست تامین فلفل دلمه ای از سمت تجار ایرانی و بین المللی برای صادرات، سبزینو این نوید را به شما می دهد که فلفل دلمه ای تولید گلخانه شما را بصورت تضمینی خریداری می نماید.

اگر فلفل دلمه شما از استاندارد های صادراتی برخوردار است، فرمی که در انتهای این صفحه قرار دارد را تکمیل و برای ما ارسال نمایید. سبزینو یک کارشناس متخصص در حوزه فلفل دلمه ای رنگی را به محل گلخانه شما ارسال می کند.

در صورتی کارشناس، محصول شما را مورد تائید برای خرید قرار دهد، ما خریدار فلفل دلمه ای شما خواهیم بود. برای اطلاع از استانداردها و کیفیت های صادراتی فلفل دلمه ای با ما تماس بگیرید.

اندکی از دوستانی که فرم همکاری را تکمیل و برای ما ارسال نموده اند، بر این باورند که تکمیل فرم همکاری به منزله شروع همکاری است و سبزینو متعهد است تا خرید فلفل دلمه ای خود را از این عزیزان انجام دهد.

این باور، باور اشتباهی است و تنها در صورتی همکاری سبزینو با شما آغاز می شود و سبزینو، خریدار فلفل دلمه ای شما خواهد بود که پس از تکمیل فرم، کارشناس ما از گلخانه و محصول شما بازدید و تایید نماید.

اگر تمایلی به تکمیل فرم ندارید، می توانید با واحد فروش سبزینو تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر اینکه سبزینو خریدار فلفل دلمه ای شما باشد را بصورت شفاهی با واحد فروش مطرح نمایید.


فرم درخواست همکاری