صادرات محصولات کشاورزی و گلخانه ای

[icon name=”ship” class=”fa-5x”]

با وجود اخبار منفی در راستای صادرات، بالاخص صادرات محصولات کشاورزی و غیر واقعی جلوه دادن فضای موجود با صحبت در مورد برجام و تحریم های بچه گانه و غیر عادلانه جهت مایوس کردن کشاورزان و تولید کنندگان، ایران کشوری است با پتانسیل صادراتی بسیار بالا.

نوسان قیمت ارز، شرایط گمرکی متفاوت کشورها، جابجایی پول، تغییرات مکرر در قوانین صادراتی ایران و سایر چالش های پیش روی صادرات محصولات کشاورزی، مانع نشده تا دست از تلاش برای راهیابی به بازارهای فرا مرزی بکشیم.

صادرات محصولات کشاورزی

ما همانند آب که در هر روزنه ای برای یافتن مسیری که باید جاری شود نفوذ می کند، دست از تلاش بر نمی داریم و دائما در حال یافتن راه حل های کاربردی در حوزه صادرات محصولات کشاورزی ایران به کشورهایی همچون روسیه، قطر، کویت، امارات، عراق، ترکیه، ارمنستان، گرجستان، کشورهای حوزه خلیج فارس و برخی کشورهای اروپایی و حتی قاره آمریکا هستیم.

ادعا نداریم که صادرات محصولات کشاورزی را مثل آب خوردن و بدون هیچ ریسکی انجام داده ایم. نه، ما هم با چالش های بزرگی مواجه بودیم و هستیم و یکی از حسن های تیم صادراتی سبزینو، این است که هرگز مایوس نشده و دست از تلاش نمی کشد.

اگر تا کنون صادرات انجام داده اید، به خوبی می دانید که قبل از هر مسئله ای جلب اعتماد و همچنین اعتماد شما به تاجری که قرار است محصولات کشاورزی شما را خریداری نماید، از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که خریدار می بایست مبلغ قابل توجهی از سرمایه خود را در اختیار شما بگذارد و شما نیز باید محصولات خود که سرمایه شما هستند را برای ایشان ارسال کنید.

در مدتی که مشغول به صادرات محصولات کشاورزی ایران هستیم، توانسته ایم با ایجاد روابط بر پایه اعتماد دوطرفه، این مسئله مهم را پوشش داده و دغدغه ای بابت این موضوع نداشته باشیم. با این حال هنوز، احتیاط در دستور کار تیم صادارت سبزینو می باشد.

ما تا کنون محصولاتی از قبیل فلفل دلمه رنگی (که حوزه تخصصی سبزینو می باشد)، برخی ادویه جات که پودر پاپریکا حجم بیشتری را شامل می شود، زعفران، خرما و برخی از گیاهان دارویی را به کشورهای مذکور صادر نموده ایم.

خدمات صادرات محصولات کشاورزی

  • تامین محصولات کشاورزی جهت صادرات
  • سورتینگ و بسته بندی استاندارد و آنتی باکتریال
  • تامین و اجاره کانتینرهای یخچال دار
  • حمل جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی محصولات کشاورزی
  • انجام تشریفات گمرکی
  • بازاریابی محصولات کشاورزی
  • خرید تضمینی فلفل دلمه رنگی جهت صادرات
  • انجام و تسویه امور مالی محصولات صادر شده

صادرات محصولات کشاورزی توسط شرکت سبزینو

اگر کشاورز و تولید کننده محصولات کشاورزی و گلخانه ای هستید و تمایل به صادرات محصولات کشاورزی خود به بازارهای فرامرزی را دارید، می توانید از تجربه و پتانسیل موجود در مجموعه سبزینو استفاده کنید.

ما آمادگی لازم برای صادرات محصولات کشاورزی شما به کشورهای بازار هدف محصولات شما را داشته و از ابتدا تا انتهای مسیر، در کنار شما ایستاده ایم. با تیم صادراتی سبزینو در تماس باشید.

تماس با دپارتمان صادرات سبزینو : 09131009342