فلفل دلمه رنگی اصفهان صادراتی

فلفل دلمه رنگی اصفهان به دلیل تجربه و تخصص کشاورزان و گلخانه داران استان اصفهان از کیفیت بالایی برخوردار بوده و اکثرا برای اهداف صادراتی تولید و پرورش می یابد. واحد فروش و صادرات سبزینو قیمت فلفل دلمه رنگی اصفهان را به صورت روزانه در این سایت منتشر می کند.

قیمت فلفل دلمه رنگی اصفهان

همانگونه که در مقالات مختلف در سایت توضیح داده ایم، فلفل دلمه رنگی تولید گلخانه های استان اصفهان، با توجه به قدمت پرورش محصولات کشاورزی گلخانه ای در اصفهان و به تبع آن تجربه عالی گلخانه داران این استان که آنها را تبدیل به متخصصین پرورش فلفل دلمه رنگی نموده، میوه ای است مناسب برای صادرات به بازار های فرامرزی.


لیست قیمت محصولات کشاورزی صادراتی

Filters Sort
محصول گلخانه ای
قیمت امروز
عکس محصول
سیب درختی
تومان12,500
سیب درختی
کیوی صادراتی
تومان13,000
بادمجان صادراتی
تومان21,000
بادمجان گلخانه ای
فلفل دلمه ای صادراتی
تومان25,000
فلفل دلمه ای رنگی اصفهان
سیر صادراتی
تومان34,000
سیر صادراتی
خرمای صادراتی
تومان43,000
خرما صادراتی
گل کلم صادراتی
تومان66,000,000
گل کلم دزفول

تجار ایرانی برای حفظ اعتبار خود، همیشه سعی بر این دارند تا با کیفیت ترین محصولات را در اختیار وراد کنندگان محصولات کشاورزی از ایران، قرار دهند. از این رو زمانی که صحبت از فلفل دلمه رنگی به میان می آید، فلفل دلمه رنگی اصفهان اولین گزینه ایست که در ذهن یک تاجر نقش می بندد.

این محصول در تنوع رنگی قرمز، زرد، نارنجی و سبز و با کیفیت صادراتی در گلخانه های اصفهان تولید می شود. تیم تامین سبزینو با عقد قرارداد با این گلخانه ها، تولیدات این عزیزان را بصورت تضمینی خریداری و روانه انبار می کند تا بنا به درخواست و سفارش مشتری، سورتینگ و بسته بندی را انجام دهد.

قیمت فلفل دلمه رنگی اصفهان در سایت موجود می باشد اما با این وجود لطفا قبل از انتقال وجه، برای اطمینان از قیمت امروز فلفل دلمه، از طریق شماره های موجود در سایت، برای استعلام قیمت با واحد فروش تماس بگیرید.

خرید و فروش فلفل دلمه رنگی اصفهان

یک کانتینر گنجایش ۱۴ تن از این محصول به صورت بسته بندی شده و قرار گرفته روی پالت های ممهور به مهر بهداشت را دارد. به صورت معمول سفارش شما به صورت زیر تامین می گردد :

  • ۵۰ درصد از حجم سفارش، فلفل دلمه قرمز
  • ۳۰ درصد، فلفل دلمه زرد
  • ۲۰ درصد، فلفل دلمه نارنجی

در مواردی که مشتری تقاضای یک رنگ از محصول را داشته باشد، حتما می بایست در خصوص سفارش خود، با واحد فروش سبزینو هماهنگی نماید. چرا که فروش عمده فلفل دلمه از یک رنگ، روال خاص خود را دارد.

صادرات فلفل دلمه ای

دپارتمان صادرات سبزینو تا کنون برای کشورهای زیر فلفل دلمه رنگی اصفهان را صادر نموده است:

  • روسیه
  • قطر
  • کویت
  • امارات
  • ترکیه
  • افغانستان
  • پاکستان

قیمت فلفل دلمه رنگی اصفهان

برای استعلام قیمت فلفل دلمه رنگی اصفهان می توانید به صورت مستقیم با شماره ۰۹۱۳۱۰۰۹۳۴۲ ، خانم مهندس زهره نوروزی تماس گرفته و قیمت روز این محصول را به دست آورید.