صادرات محصولات کشاورزی به روسیه

ورود به بازار صادرات محصولات کشاورزی به روسیه

آیا وارد شدن به بازار صادرات به روسیه کار ساده ایست؟

در مطالب قبلی درمورد شرایط آب و هوایی و کشاورزی روسیه با یکدیگر صحبت کردیم. همچنین می‌دانیم که با توجه به شرایط آب و هوایی مساعد ایران، محصولات کشاورزی آن برای همه مورد استقبال است. برای همین افرادی زیادی سعی دارند به بازار صادرات به روسیه وارد شوند. چرا که با توجه به آب و هوای سرد این کشور، بعضی از محصولات مثل فلفل دلمه ای به خوبی کشت نمی‌شوند. اگر هم کشاورزانی موفق به کشت این محصول شوند، به دلیل کم بودن تعداد و محصولاتشان، قیمت زیادی خواهند داشت. برای همین روسیه، از محصولات با کیفیت ایرانی استقبال می‌کند. مردم این کشور، از خوردن سبزیجات و صیفی جات ایرانی لذت می‌برند. بخاطر همین رضایت، شرایط صادرات محصولات کشاورزی به روسیه خوب است.

اما قبل از هرچیز، باید بدانید که، آیا وارد شدن به بازار روسیه برای صادرات محصولات واقعا مناسب است؟ آیا وارد شدن به این بازار راحت و بدون دردسر است؟ بیایید تا درمورد این مسئله با یکدیگر گفتگو کنیم.

فرهنگ مردم روسیه
بسته بندی اصولی محصولات صادراتی

آن قدرها هم که فکر میکنید، ساده نیست!

شاید شنیده باشید وارد شدن به بازار صادرات به روسیه کار سختی نیست و باتوجه به استقبال مشتریان و وارد کنندگان، می‌توان به راحتی به این بازار ورود پیدا کرد. اما صبر کنید. این اشتباه را مرتکب نشوید. صادرات امر مهمی است که نمی‌شود به سادگی و بی گدار به آب زد. شرایط و پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد که در صورت نداشتن آگاهی و اطلاعات کافی، می‌تواند شما را زمین بزند. مهم ترین، ضروری ترین و اصلی ترین گام در مسیر صادرات محصولات به روسیه، گرفتن کمک و مشاوره از متخصصان و مشاوران این حوزه است. کسانی که خودشان در این زمینه فعال هستند و شرایط مختلف را سپری کرده اند. برای مثال، شرایط سخت اقتصادی، پیچ و خم‌ها و امور صادراتی را بخاطر تجربه می‌دانند و شما را در راه رسیدن به اهدافتان کمک می‌کنند.

سبزینو، بهترین در راه صادرات محصولات کشاورزی

با توجه به سابقه درخشان شرکت بازرگانی سبزینو در امر صادرات محصولات صادراتی سبزی و صیفی جات، بانک اطلاعاتی قدرتمندی در این مجموعه تشکیل شده است که می‌تواند به خوبی پاسخگوی نیاز خریداران و مشتریان باشد. تیم صادراتی سبزینو به خوبی می داند که علاوه بر کیفیت، حاشیه سود نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. ارائه محصولات با کیفیت با مناسب ترین قیمت موجود در بازار، بزرگترین دغدغه تیم فروش سبزینو می باشد و همواره سعی بر کاهش هزینه ها داریم.

آشنایی با فرهنگ و سلایق مردم روسیه، برای ورود به بازار صادرات به روسیه

یکی از مهم ترین نکاتی که شما باید برای صادرات رعایت کنید و بدانید، فرهنگ مردم روسیه است. مطمئنا آنها سلایق و فرهنگ متفاوتی نسبت به سلایق ما دارند. دانستن همین تفاوت‌ها، می‌تواند مشکل گشا و حل کننده بعضی چالش‌ها باشد. اگر شما به عنوان یک تاجر، درمورد علایق مردم روسیه بدانید، بهتر می‌توانید محصولات را بسته بندی کرده و به فروش برسانید. این کار در جلب توجه و کسب رضایت مشتری به شما کمک بسیار بزرگی خواهد کرد.

بسته بندی سبزیجات و صیفی جات
بسته بندی شیک سبزیجات

اهمیت بسته بندی محصولات کشاورزی برای ورود به بازار صادرات به روسیه

درمورد صادر کردن محصولات کشاورزی به خصوص فلفل دلمه ای، بزرگترین نگرانی که در بین صادر کنندگان وجود دارد، سلامت و کیفیت محصولی است که برای صادر کردن انتخاب می‌کنند. نگرانی‌هایی مثل وجود آفات بین محصولات که باعث خراب شدن همه محصولات می‌شود. این خرابی نه فقط به محصولات ضربه می‌زند، بلکه باعث از بین رفتن اعتبار افراد نیز می‌شود. اگر چنین مشکلی در صادر کردن محصولات پیش آید، اعتماد کشور وارد کننده از بین رفته و برگرداندن آن اعتماد، کار بسیار دشواری است. از این رو بسته بندی و کنترل کیفیت محصولات کشاورزی برای صادرات، از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

حساسیت فلفل دلمه ای نسبت و به شرایط و اهمیت بسته بندی اصولی

بسته بندی فلفل دلمه رنگی صادراتی از اهمیت زیادی برخوردار است. چرا که فلفل دلمه ای نسبت به تغییرات دمایی حساس است و باید در شرایط خاص حمل و جابجا شود. شرایطی که باید برای حمل آن در نظر گرفته شود، جلوگیری از گرم و سرد شدن این محصول است. بنابراین برای بسته بندی محصولات صادراتی خود، به شرکت‌های بازرگانی معتبر اعتماد کنید. پس برای ورود به بازار صادرات به روسیه، بسته بندی را در اولویت قرار دهید.

صادرات میوه به روسیه
شرکت صادرات به روسیه

چرا باید شرکت بازرگانی سبزینو را برای اطلاع از قیمت فلفل دلمه ای رنگی صادراتی انتخاب کنیم؟

در واقع سبزینو، به صادر کنندگان محترم کمک می‌کند، به راحتی و اطمینان خاطر از کیفیت بالای محصولات، محصولات کشاورزی متنوع از جمله فلفل دلمه رنگی صادراتی را خرید و سپس صادر کنند. در شرکت بازرگانی سبزینو برای صادرات محصولات کشاورزی، از بهترین با باکیفیت ترین نوع بسته بندی استفاده می‌شود. کارتن‌های باکیفیت و بسته بندی استاندارد، از مزایای این شرکت است.

در این شرکت، با توجه به رعایت احکام خرید و فروش و حقوق خریدار، بهترین نرخ بازار به شما صادر کننده محترم اعلام می‌شود. از این رو، شما برای اینکه نسبت به قیمت مطرح شده اطمینان داشته باشید، مطمئن باشید که شرکت بازرگانی سبزینو بهترین خدمات را در این راستا به شما ارائه می‌کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *